19 sierpnia 2017

Witamy Patrishie Avenell !


" you couldn't handle me even if i came with instructions "


Imię: Patrishia [pseudo. Eleven]
Nazwisko: Avenell
Wiek: 21 lat
Data urodzenia: 2 stycznia
Rodzina: Jane - matka, która nigdy się zbytnio swoją córką nie interesowała. Patrishia nigdy nie poznała ojca, nie wie, co się z nim stało i właściwie to jej to nie obchodzi. Miała też siostrę - małą River, ta jednak zmarła śmiercią tragiczną w wieku 6 lat.
Dlaczego tutaj jestem?: Pierwszy raz "coś" stało się gdy wróciła do domu po wizycie u znajomej. Dom stał w płomieniach, a na zewnątrz, w pobliżu wozu strażackiego stała Jane wraz z jej ówczesnym facetem. Ale coś było nie tak... brakowało River.
Budynek mógł w każdej chwili się zawalić, nikt więc nie mógł wejść do środka, by poszukać sześciolatki. Jednak Patrishia nie mogła zostawić siostry. Udało jej się wemknąć do domu, nim ktokolwiek zdążył ją przed tym powstrzymać. Biegła w stronę pokoju siostry na poddaszu, uparcie ignorując zapach palonego mięsa. Przecież River nie mogło się nic stać... miały tylko siebie.
To co zobaczyła w pokoju siostry... małe ciało, wiszące pod sufitem. Nie zauważyła nawet kiedy upadła na kolana, przerażona i zszokowana. To nie mogła być prawda! NIE!
Wtedy wszystko wybuchło, a Patrishia obudziła się w szpitalu. Jakimś cudem miała jedynie niewielkie poparzenia.
Tego, kto zabił jej siostrę nigdy nie odnaleziono. Od czasu tamtych wydarzeń, czyli od blisko 12 lat, dziewczynie zdarzały się różne incydenty związane z ogniem, a chcąc się dowiedzieć czegoś wiecej o sobie, przyjechała tutaj.
Dar: manipulacja ogniem
Aparycja: Sto siedemdziesiąt sześć centymetrów wzrostu sprawia, że Patrishia nie należy do niskich dziewczyn. Jej niezwykle wręcz jasna cera mocno kontrastuje z średniej długości, prostymi, kruczoczarnymi włosami. Na codzień dziewczyna się nie maluje, jednak od czasu do czasu zdarza jej się podkreślić lekko jasnobłękitne oczy. Pod wygodnymi i często dość luźnymi ubraniami ukrywa zgrabną i wysportowaną sylwetkę. Ma dwa tatuaże, trzy lecące ptaki na obojczyku oraz wilka na biodrze. Na jej ciele znajduje się też wiele blizn.
Charakter: Eleven... pierwsze, co należałoby zaznaczyć, to fakt, że niewiele osób jest w stanie wytrzymać z nią dłużej niż pięć minut. Właściwie to zawdzięcza to swojemu sposobowi bycia, bowiem nie należy do osób miłych czy przyjacielskich. Uważa że wszechświat bez niej byłby co najmniej tak samo dobry, a może nawet lepszy, ma dość niską samoocenę. Nie znosi, gdy ktokolwiek wtrąca się do jej życia. Potrafi pomóc, jeśli ktoś ją o pomoc poprosi, sama jednak nigdy jej nie zaproponuje, ani o nią nie poprosi. Zdaje sobie sprawę, z tego że nie jest i nigdy nie będzie idealna, to jednak nie powstrzymuje jej w nieustannym dążeniu do perfekcji we wszystkim co robi. Eleven jest niesamowicie wręcz uparta, co ma swoje plusy jak i minusy - gdy już wyznaczy sobie jakiś cel, nie odpuszcza dopóki go nie osiągnie. Inteligentna, lubi się uczyć nowych rzeczy i ma całkiem dobrą pamięć, zwłaszcza do szczegółów. Jest świetną obserwatorką, a obserwowanie ludzi "z zewnątrz" sprawia jej sporą frajdę. Nie pogardzi jakąkolwiek rywalizacją - uwielbia wręcz różnego rodzaju wyzwania. Potrafi też przyjąć porażkę, czy przyznać się do błędu, o ile z jej perspektywy faktycznie takowy popełniła. Stara się żyć chwilą i czerpać z życia ile tylko się da, nie można jednak powiedzieć by była skrajnie nieodpowiedzialna. Często układa sobie plan na najbliższe kilka dni, jednak praktycznie nigdy nie udaje jej się trzymać takiego planu. Nie lubi zbyt poukładanego, przewidywalnego życia. Odrobina szaleństwa jeszcze nikomu chyba nie zaszkodziła. Wkłada wiele wysiłku w to, by ludzie za nią nie przepadali i co za tym idzie - nie spędzali z nią więcej czasu niż jest to absolutnie niezbędne. Nie przepada za ludźmi, zresztą otwarcie mówi o tym, że ludzi nie lubi. Nie jest to jednak do końca prawdą. Nie potrafi, a może raczej panicznie boi się komukolwiek zaufać i mimo bycia ekstrawertyczką, na wszelki wypadek dba o to, by nikt nie chciał się do niej zbliżyć. Boi się utraty bliskiej osoby, a dość szybko przywiązuje się do ludzi. Z tego też powodu zaufanie komukolwiek przychodzi jej z ogromną trudnością. Jednak jeśli komuś uda się wytrzymać z nią wystarczająco długo, istnieje cień szansy, że stanie się nieco milsza, czy nawet uzna tą osobę za przyjaciela. Można mieć w niej doskonałą i lojalną przyjaciółkę, lecz nieczęsto komukolwiek udaje się to osiągnąć. Ma swoje dziwne zwyczaje, swoje przekonania, swoje zasady. Potrafi pójść na kompromis, jednak próby zmuszenia jej do czegokolwiek zwykle nie kończą się najlepiej.
Zainteresowania, hobby: Eleven interesuje się wieloma rzeczami. Sporo czasu poświęca na aktywność fizyczną, począwszy od zwykłego biegania, po treningi różnego rodzaju sztuk walki, w szczególności boksu. Lubi "uciekać" od cywilizacji do nieuczęszczanych przez ludzi miejsc. Często na takie wypady zabiera ze sobą gitarę. Do jej zainteresowań należy też jazda na łyżwach, która niesamowicie odpręża dziewczynę. Jeśli chodzi o mniej typowe hobby, to są to opieka nad Kamilkiem i prasowanie.
Pokój z: póki co, sama
Szkoła: Główna
Klasa: Klasa Sportowa
Partner: Eleven i... miłość? hahaha!
Historia: Jedyny sposób by poznać historię dziewczyny, to ją o nią spytać. Chociaż i tak raczej nic nie powie.
Inne:
~ nigdy nie przedstawia się prawdziwym imieniem, a jedynie pseudonimem - Eleven
~ jej przyjaciel - tak, kiedyś miała przyjaciela - często skracał jej przezwisko do Even
~ jest wegetarianką
~ posiada Jeepa
~ prawie zawsze ma przy sobie małego pluszaka - zielonego żółwia o imieniu Kamil
~ często miewa koszmary
~ ogólnie niewiele sypia, zwykle nie więcej niż 4 godziny na dobę
~ zawsze ma przy sobie jakąś broń, chociaż w jej rękach praktycznie wszystko może być bronią
~ w przypadku zbyt intensywnego używania swojego daru Eleven początkowo staje się osłabiona, a jeśli nadal z niego korzysta, pojawiają się objawy typowe dla anemii
~ jej oczy często zmieniają kolor - nie jest to nic nadnaturalnego, a jedynie ogromna kolekcja barwionych soczewek
~ lubi zapach cytrusów
~ i obserwować ogień
ZwierzęScarlet, najczęściej nazywana przez Patrishię Scar, jest około 3 letnią wilczycą, ocaloną przez Eleven przed śmiercią blisko dwa lata temu. Eleven po wyleczeniu planowała wypuścić wilczycę, jednak ta nie chciała opuścić swojej towarzyszki i od tamtej pory są praktycznie nierozłączne. Scar zawsze pozostaje w pobliżu swojej przyjaciółki.
Kontakt: remembered
Motto: you couldn't handle me even if i came with instructions

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon wykonała Sasame Ka dla Zaczarowane Szablony