15 września 2017

Witamy Alexander Hamilton !


Imię: Alexander
Nazwisko: Hamilton
Wiek: 18 lat. Młody ciałem, stary duchem.
Data urodzenia: 13 marzec
Rodzina: Nie pamięta swoich rodziców. Od najmłodszych lat był wychowywany w domu dziecka
Dlaczego tutaj jestem?: Po ukończeniu 15 roku życia Alexander zobaczył, że coś jest nie tak. Zaczął słyszeć szepty, które przekazywały mu różne informacje. Ku jego zdziwieniu każda z nich działa się w pewnym odstępie czasu. Opisy osób, które spotka na swojej drodze, żenujące sytuacje, które mu się przytrafią. Wszystko to stawało się prawdą. Krótko mówiąc dzięki głosom, które do niego mówią, może dowiedzieć się o kilku sytuacjach, które przytrafią się w przyszłość. Po opuszczeniu domu dziecka i rozpoczęciu wieku dorosłości zaczął chodzić na wizyty u psychologa, a ten wysłał go tutaj. Teraz Alexander ma nadzieje, że zacznie nad tym panować, bo jak na razie nie jest w stanie tego kontrolować.
Dar: Jasnosłyszenie
Aparycja: Stale rozczochrane włosy, ubiór jak z lat 90' oraz miły uśmiech to cały Alex. Przez dość szerokie ubrania nie widać, że jest on dobrze zbudowany. Podkreślam dobrze, a nie tak, jakby był po jakiś sterydach. Jego wzrost nie przekracza 176 centymetrów. Blond włosy oraz niebieskie oczy. Można powiedzieć, że wprost anielska uroda.
Charakter: Alex jest dość nietypową istotą. Potrafi szybko nawiązywać kontakty i idealnie wpasowywać się w otoczenie. Pewnie pomyślisz sobie teraz, że chłopak jest duszą towarzystwa. Otóż nie. Alexander jest raczej typem introwertyka. Woli mieć kilku prawdziwych przyjaciół, niż wielu znajomych z którymi spotyka się raz na ruski rok. O dziwo ludzie lgną do niego. Dobrze się z nim dogadują i na prawdę lubią jego towarzystwo. Dużo słucha, mniej mówi. Problem jest w tym, że chłopak woli trzymać ich wszystkich na dystans. Bez problemu potrafi rozpoznać kłamstwo, zdenerwowanie, czy podstęp. Wiele w życiu przeszedł, dlatego bardzo trudno o jego zaufanie. Przez osiemnaście lat nie był w stanie się przed nikim otworzyć, więc nikt nie wie co tak na prawdę siedzi w jego głowie. Niektórzy mówią, że Alexander jest starej daty. Częściowo mają oni rację. Trudno w tych czasach znaleźć kogoś, kto bezinteresownie pomoże drugiej osobie, nigdy nie kłamie, jest życzliwy dla drugiej osoby, a nawet przepuści kobietę w drzwiach. A właśnie. Jeśli chodzi o kobiety, to Alex nigdy nie był w tym dobry. Kiedy jakaś dziewczyna zaczęła mu się podobać tracił język w gębie. Na szczęście w przeciągu kilku lat nauczył się nad tym panować. Nie ma swojego „typu” dziewczyny. Najważniejsze jest to, żeby była inteligenta i szczera. Chłopak dużo myśli. Czasami buja w obłokach, a czasami snuje teorie na temat ludzi których mija na ulicy. Jeśli poznasz go bliżej, to na pewno dowiesz się o nim o wiele więcej.
Zainteresowania, hobby: Uwielbia muzykę. Dobrze radzi sobie również w kuchni. Skrycie marzy o pracy w teatrze.
Pokój z:  Steve Jimmy Gallagher
Szkoła: Przygotowawcza
Klasa: Klasa Artystyczna
Partner:---
Historia:---
Inne: Jest w stu procentach czysty. Nigdy nie ciągnęło go do papierosów, alkoholu, czy narkotyków. Uważa, że ogłupiają ludzi. Potrafi grać na wielu instrumentach. Sam posiada gitarę oraz ukulele. Aktualnie zbiera na jakieś klawisze. Lubi też fotografie, dlatego jednym z jego ostatnich zakupów była lustrzanka. Co prawda nie należy ona do tych najlepszych ponieważ budżet mu nie pozwala, ale chłopak jest zachwycony urządzeniem. Od czasu do czasu coś rysuje, ale nie wychodzi mu to zbyt dobrze, jednak nie poddaje się. Od zawsze pragnął nauczyć się tańczyć. Podsumowując, Alex jest duszą artysty.
Zwierzę:---
Kontakt: stick12
Motto:---

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon wykonała Sasame Ka dla Zaczarowane Szablony