20 października 2017

Witamy Ethan Dowell !


" Jeśli straciłeś nadzieję, straciłeś wszystko.
A kiedy ci się wydaje, że wszystko stracone, kiedy wszystko wygląda tragicznie i beznadziejnie, zawsze jest nadzieja."
Imię: Ethan
Nazwisko: Dowell
Wiek: 25 lat
Data urodzenia: 23 wrzesień
Rodzina:
-Matka : Melania
-Ojciec : ♰Thomas♰
Dlaczego tutaj jestem?: W wieku 17 lat gdy jeszcze uczył się w innej szkole. Sprawiał problemy rodzica.. nie uczył się za dobrze i wpadał w bójki. Gdy wrócił pewnego popołudnia do domu dowiedział się że ojciec zmarł. Wybiegł z domu i pobiegł prosto do swojego cichego miejsca, czyli lasu. Tam zaczął płakać gdy nagromadziły się w nim emocje gniewu i rozpaczy , gdy krzyknął w wniebogłosy wszystkie drzewa wokoło wyrwały się z korzeniami i latały w powietrzu. Igły od sosen latały wokoło jego głowy , wszystko co na ziemi było nagle w powietrzu. Gdy otworzył oczy przestraszył się widząc co się stało i nie wiedząc nawet jak. Gdy jego złość opadła wszystko nagle runęło na ziemie. Zasłonił głowę by nic mu na głowę nie spadło. Gdy już wszystko opadło zobaczył że wiele hektarów lasu zniszczył. Wrócił do domu i opowiedział to mamie. Od tego czasu mama próbowała mu pomóc opanować moc. Od niedawna znalazł się w akademii.
Dar: gyrokineza (grawitokineza)
Aparycja: Ehtan zawsze ma kilkudniowy zarost. Ma Brązowe oczy oraz włosy. Jest szczupły oraz umięśniony. Ma wiele blizn na plecach oraz brzuchu. Nie ma tatuaży
Charakter:Ethan jest przyjaznym facetem . Nigdy nie wtrąca się w cudze sprawy. Umie bardzo dobrze przekonywać . Lubi się śmiać . Jest bardzo dobrym przyjacielem , który nie skrzywdzi i nie zdradzi przy pierwszej okazji. Lubi sie zaprzyjaźniać i poznawać nowe osoby . Nigdy nie wyjawia tajemnic swoich i powierzonych mu , choćby go torturowali nie powie. Jest bardzo odważny jak i pomocny. Jest on odpowiedzialnym mężczyzną. Nie boi się wyzwań, które stawia przed nim życie. Nie raz pokazało mu jakie jest bezlitosne i okrutne. Po każdej porażce staje się silniejszy.Bez względu na wszystko, dotrzyma danej obietnicy. Jeśli już coś komuś obieca to ta osoba może czuć się zaszczycona. Nie robi tego dla wszystkich. Jeśli coś sobie postanowi to, to zrobi prędzej czy później. Jest rozważny i nie działa pochopnie. Jest typem romantyka i wie jak należy traktować kobiety. Nauczył się jak sprawnie maskować wszystkie swoje emocje. Jeśli przywdzieje swoją "maskę" nikt nie jest w stanie powiedzieć jakie emocje nim władają. Dość skryty, nie mówi za dużo o swojej przeszłości, nie lubi tego.Jest bardzo rodzinny z czego uwielbia dzieci .
Nigdy nie udaje śmiechu czy uśmiechu . Zawsze jest to szczery wyraz twarzy. Nie lubi bardzo dużych grup ludzi , źle sie wtedy odnajduje . Nie lubi śpiewać bo mu to nie wychodzi . Bardzo dobrze umie sztuki walki . Jedyny taniec który mu wychodzi to towarzyski . Zwierzęta kocha szczególnie psy i koty . Czasem bywa poważny .Alkohol , pije go tylko na imprezach czy z przyjaciółmi . Bardzo często męczą go koszmary , przez które nie może spać . Uwielbia gry planszowe jak i automaty z grami tak jak za dawnych czasów, Nie znosi za to tych nowoczesnych gier na komputer i na x-boxa i inne. Kocha białą i gorzką czekoladę . Uwielbia gotować i zna wiele potraw z rożnych krajów takich jak Hiszpania , Portugalia ,Japonia , Włochy . Lubi do kolacji wypić lampkę wina to pomaga mu spokojnie spać bez koszmarów . Bierze leki na sen , jak i na swoja chorobę , o której nikomu nie mówi . Nie umie rysować jak i malować , ale za to kocha sztukę i rzeźby . Lubi chodzić do muzeum . Kocha przyrodę , dlatego często bywa w parku . Lubi pływać ale nie w basenie tylko w jeziorze bądź morzu . Kocha nurkować . Od czasu do czasu chodzi do lunaparku by oderwać się od rzeczywistości . Jest bardzo inteligentny i ma dobrą pamięć.Uwielbia czytać książki szczególnie kryminały i horrory. Jest fanem starych filmów.
Zainteresowania, hobby: Chodzić do lunaparku bardzo lubi.Lubi spędzać też czas na gotowaniu i poznawaniu nowych potraw. Spędza możliwy każdą chwile w lesie bądź parku. Czasem chodzi do schroniska by pomagać. Uwielbia też spędzać czas w szpitalu dla starszych osób. Lubi ich opowieści o dawnym świecie.
Szkoła: Główna
Klasa: Klasa Mundurowa
Partner: Niestety nie umie się zakochać
Historia:*Zbytnio nie opowiada swojej historii. Lecz troszeczkę została ona opowiedziana w punkcie "Dlaczego tutaj jestem"
Inne:*
▲Uwielbia gotować
▲Uwielbia przebywać w schronisku
▲ Jest chory ale nigdy nie zdradził na co
▲Kocha oglądać stare filmy
▲Lubi odwiedzać dom spokojnej starości
▲Nigdy jeszcze nikt go nie gilgotał
Zwierzę:* Ma na imię Vitani ale właściciel woła na nią Vi. Jets to samiczka. Ma 2 lata.
Kontakt: Admiros
Motto:* Jeśli straciłeś nadzieję, straciłeś wszystko. A kiedy ci się wydaje, że wszystko stracone, kiedy wszystko wygląda tragicznie i beznadziejnie, zawsze jest nadzieja.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon wykonała Sasame Ka dla Zaczarowane Szablony