13 listopada 2017

Witamy Loki Odinson !"Nie bójcie się ciemności. W niej jest tylko Loki"

Imię: Loki
Nazwisko: Odinson
Wiek: 22 lata
Data urodzenia: 1 grudnia
Rodzina: Miał przybranych rodziców.
Dlaczego tutaj jestem?: Od dziecka nie był doceniany przez rodzinę. Jego brat Thor zawsze musiał we wszystkim wygrywać,a co najgorsze - być "tym lepszym" lub "tym dobrym". Loki robił wszystko, aby przeszkodzić bratu, lecz nigdy mu się to nie udawało. Thor dostał dobry dar, lecz Loki posłużył się swoim w złych celach. Miał ochotę niszczyć wszystko co na swojej drodze zastał. Rodzice zobaczyli przeszywającą go ciemność, więc oddali go tutaj w nadziei na zmianę, która i tak nie nadejdzie.
Dar: Loki jest piromanem łączącym cząsteczki z materią. Dzięki temu potrafi się teleportować, zmieniać wygląd i ciskać ładunkami energii.
Aparycja: Loki ma długie, czarne włosy i zielone oczy. Jest dość szczupły. Ubiera się zazwyczaj w czarno-zielony strój ze złotymi ozdobieniami. Gdy przebywa na wydarzeniu uroczystym, by wmieszać się w tłum, ubiera się w białą koszulę, czarny krawat, marynarkę, spodnie oraz złoto-zielony szal. Posiada swój strój do walk z potworami; jest to złota zbroja, zielona peleryna, czarne spodnie i złoty hełm z rogami, który obecnie jest jego cechą charakterystyczną.
Charakter: Loki jest okropnym psotnikiem i doskonałym kłamcą. Choć próbuje przejąć władzę nad wszystkim co żywe, tak naprawdę wszystko, czego chce to być lepszym od brata. Loki jest mądry i inteligentny. Nie zatrzyma się przed niczym, by spełnić swoje zadanie. Choć może być miły, Loki wierzy w to, że jest przeznaczony do " chwalebnego celu ", czyli do władania światem. Loki jest uważany za kłamcę i oszusta, ale to tylko dlatego, że chciał być równy z bratem. Dlatego, Loki posiada emocje i komunikuje się nimi z niektórymi ludźmi, mimo swoich mocy i arogancji.
Zainteresowania, hobby: Uwielbia drwić z innych ludzi.
Szkoła: Główna
Klasa: Klasa Mundurowa
Partner: Wątpię.
Historia: Nie lubi o tym rozmawiać. Po prostu jego biologiczni rodzice zmarli, natomiast został adoptowany przez inną rodzinę, która bardziej kochała biologicznego syna, przez co Loki wychował się na zazdrosnym wzorze i od zawsze planuje zemstę za swój okrutny żywot.
Inne:* Posiada swoją ukochaną włócznię
Zwierzę:* Mendax, co po łacinie oznacza "Kłamca". Ten sokół doskonale utożsamia się z właścicielem. Kiedyś był w niewoli, lecz Loki uwolnił go i od tej pory wiernie mu służy.
Kontakt: Layeln
Motto:* Nie bójcie się ciemności. W niej jest tylko Loki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon wykonała Sasame Ka dla Zaczarowane Szablony